Friday, 7 September 2012

The Bucket List

Have you seen: 'The Bucket List'? It is a movie about two terminally ill men who are on the road trip with a wish list of things to do before they die. Now I am working on my list. Till now I have only 2 things:

 • swim in the Baltic sea in winter
 • swim with the dolphins

But I am still working on it :) Soon I will update it. I know one thing. I'm gonna do amazing things with my life! What about you guys? Do you have your Bucket list? What is on it? I would love to hear that!Oglądaliście film: 'Choć goni nas czas'? Opowiada on o dwóch śmiertelnie chorych mężczyznach, którzy wyruszają w podróż aby spełnić swoje marzenia przed śmiercią. Ja właśnie pracuję nad swoją listą. Do tej pory mam na niej tylko dwa punkty:

 • wykąpać się zimą w Bałtyku, jak Morsy :)
 • pływać z delfinami

Jednak wciąż nad nią pracuję. Niedługo uaktualnię ją na blogu. A wy macie listę rzeczy jakie chcecie zrobić przed śmiercią? Co jest na niej? Chętnie zobaczę :)

2 comments:

 1. Chyba kiedyś oglądałam ten film hmm.. dokładnie nie pamiętam ale coś mi świta, ze tak :D .
  Ja nawet nigdy nie myślałam nad tym co chciałabym zrobić bądź czego chciałabym dokonać przed śmiercią :P

  ReplyDelete
 2. A może warto pomyśleć...? ;) Życie tak szybko nam ucieka. I pewnego dnia możemy się obudzić i zdać sobie sprawę, że tyle rzeczy chciałoby się zrobić ale nie ma się już tyle odwagi i energii ;)

  ReplyDelete